Spotkania indywidualne

Sesje indywidualne pozwalają spojrzeć na Twój problem lub cel z szerszej perspektywy. W pędzie życia często nie widzisz tego, co ważne, tak jakby to było ukryte przed Twoim wzrokiem. Najczęściej właśnie to czego nie zauważasz jest tym, co stoi pomiędzy Tobą, a uwolnieniem od problemu lub dojściem do celu. Wydaje się, że jedyne czego potrzebujesz to stanąć z boku i nabrać dystansu.

Często przeszkadzają nam w tym emocje. Często nasze własne przekonania. Jednak jeszcze częściej na drodze stoją systemowe czy rodzinne powiązania. Rozwiązania stają się klarowne dopiero, gdy uwzględnimy wszystkie poziomy pracy. Dostrzegamy wtedy, czy to jest główny problem lub cel, czy coś jeszcze się pod nim kryje. Jeśli chcesz spojrzeć na, to co Cię dotyczy z szerszej perspektywy zapraszam to kontaktu i na sesję indywidualną.

Sesje online

Przedkładam spotkania „na żywo”, twarzą w twarz, nad sesje online. W moim odczuciu klient korzysta na tym najbardziej. Jednak dla osób, które nie mają możliwości spotkać się ze mną osobiście, możliwe jest także spotkanie online. Wtedy odległość przestaje mieć znaczenie.

Jak przygotować się do sesji?

Nakreśl krótko problem lub cel, z którym chcesz pracować. Skup się na tym, co jest najistotniejsze. Zastanów się, od kiedy ta sytuacja występuje i czy coś szczególnego się wydarzyło wtedy w życiu Twoim lub Twojej rodziny. To wystarczy.

Podczas sesji będziemy korzystać zarówno z EFT, jak i Ustawień Systemowych. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat EFT, jeśli wcześniej nie pracowałeś z tą techniką, to możesz zapoznać się z moim eBookiem. Znajdziesz tam odpowiedzi na pytania, które pojawiają się podczas pierwszych kroków z EFT. Poznasz naukowe dowody stojące za EFT i nauczysz się podstawowej techniki, co umożliwi Ci samodzielną pracę wtedy ,kiedy tego potrzebujesz. Pozwoli to efektywniej wykorzystać czas na sesji. :)

Najważniejsze ogniwo

Zarówno EFT, jak i Ustawienia Systemowe to metody, która potrafią przynieść szybkie i trwałe korzyści. Nic się jednak nie zadzieje bez Twojej gotowości i zaangażowania. Głównym ogniwem zawsze jesteś Ty. Od Ciebie zależy, na ile sobie pozwolisz. Postępom na tej drodze sprzyja wewnętrzna zgoda na to, co jest oraz szczerość wobec samego siebie. Nic nie zastąpi Twojej otwartość i ciekawości.

Zapisz się na sesję indywidualną

Wypełnij formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi podam możliwe terminy spotkania, z których wybierzesz najodpowiedniejszy dla siebie.

Gdzie ?
  Online: Skype
  Miejsce: Gabinet Sensorium
 Adres: Ul. Barwicka 14H/4, Poznań (wejście od ulicy Okoneckiej)

Dziękuję! Za zgłoszenie!
Oops! Coś poszło nie tak :(

Kontakt
  Ul. Barwicka 14H/4, Poznań (wejście od ulicy Okoneckiej)
  wporzadku.eu@gmail.com
Znajdziesz nas również:

Dodatkowe Informacje
   Polityka Prywatności
   Regulamin Strony
   RODO
   Pliki CookiesNawigacja
    Blog
    Wydarzenia
    Spotkania
    Kontakt

Designed & developed by DemoArtStation