Nie ma przyszłości, jeśli
przeszłość nie przeminęła.

Karol Adam Krysiński

Doświadczyłem zarówno zysków i sukcesów, jak też porażek i strat. Pasjonują mnie rynki finansowe, na których od kilku lat aktywnie inwestuję. Nauczyłem się na własnej skórze, że porażki życiowe (nie tylko w sferze finansów) są nieprzypadkowe. Doprowadziło mnie to do wniosku, iż umiejętności, chęci i dobre intencje nie wystarczają.

To tylko jedna strona medalu. Niewspierające przekonania, które w sobie nosimy, emocje i nieporządki systemowe, często stoją na drodze do większego spokoju w życiu. A także na drodze do sukcesu (jakkolwiek go definiujemy). Korzystam z własnych doświadczeń i narzędzi jakie dają EFT i ustawienia, aby pomagać innym przekraczać blokady. Jestem otwarty na to, co jest. I na to, kim jest każdy i każda z nas. Myśli potrafią być zwodnicze. Doświadczyłem jednak tego, że ciało zawsze mówi prawdę, a nie wysłuchane, może w stanowczy sposób powiedzieć „NIE”. Pracując, korzystam więc również z tego, co mówi ciało.

Prywatnie od kilku lat jestem w harmonijnym związku.

Jako terapeuta i trener prowadzę warsztaty terapeutyczno-rozwojowe oraz sesje indywidualne. W ramach swojej pracy poruszam się obszarze relacji ze sobą, z innymi i z pieniędzmi. EFT i ustawienia systemowe otworzyły mnie w życiu na więcej. Tym pragnę się z Tobą dzielić.

Kontakt
  Ul. Barwicka 14H/4, Poznań (wejście od ulicy Okoneckiej)
  wporzadku.eu@gmail.com
Znajdziesz nas również:

Dodatkowe Informacje
   Polityka Prywatności
   Regulamin Strony
   RODO
   Pliki CookiesNawigacja
    Blog
    Wydarzenia
    Spotkania
    Kontakt

Designed & developed by DemoArtStation